zatroszczymy się
o Twój transport!

+48 63 289 16 08

Oferta

Decydując się na wybór TTG oprócz standardowej usługi transportowej obejmującej transport międzynarodowy, w tym między innymi transport z do Hiszpanii, otrzymujesz cały pakiet usług i korzyści dostosowany do potrzeb Twojej firmy:

 

TUR TRANS GAPSA wychodząc naprzeciw potrzebom swoich klientów zajmuje się również magazynowaniem towarów.
Nasz magazyn daje ogromne możliwości dystrybucyjne ze względu na swoje korzystne umiejscowienie w centralnej części Polski (woj. Wielkopolskie). 

Magazyn jest dozorowany 24h/dobę. Na terenie obiektu zainstalowany jest monitoring oraz alarm. To wszystko sprawia, że towary, które Państwo nam powierzą są ZAWSZE BEZPIECZNE.

Magazyn ten jest bazą, z której świadczone są wszelkie usługi logistyczne na potrzeby naszej firmy oraz Klientów.

Świadczymy usługi:

  • przeładunku,
  • rozładunku,
  • składowania
  • konfekcjonowania towarów.

Jeśli do przeładunku Państwa towaru potrzebny jest dźwig, również taką usługę dla Państwa zorganizujemy.

 

W każdym tygodniu do Państwa dyspozycji oddajemy ponad 20 samochodów na relacji Polska - Hiszpania, Hiszpania - Polska.

 

spedycja

Naszą siłą napędową jest satysfakcja z rozwoju. Na co dzień udowadniamy nie tylko sobie, ale przede wszystkim firmom, z którymi współpracujemy, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Wierzymy, że Polska firma może swobodnie rywalizować z zagranicznymi konkurentami. Codzienne strategie naszego działania, w skład, których wchodzą usługi spedycyjne międzynarodowe jak i krajowe, oparte są na konsekwencji, bezpieczeństwie, rzetelności i dbałości o terminowość dostaw.

Staramy się minimalizować koszty transportu chłodniczego i zwykłego, co pozwala nam zapewnić naszym klientom najatrakcyjniejsze ceny nie tracąc przy tym na profesjonalnej obsłudze.

Dysponujemy w pełni sprawną, nowoczesną i wyspecjalizowaną flotą pojazdów. Nasza doświadczona i wykwalifikowana kadra spedytorów współpracuje wyłącznie z zaufanymi przewoźnikami. Gwarantujemy profesjonalizm i wysoki standard wykonania zleconych nam usług. Usługi spedycyjne obejmują wszystkie rodzaje pojazdów od 1,5 t do 2,5 t oraz naczep typu chłodnia.

logistyka

Jednym z kluczowych i najtrudniejszych etapów realizacji codziennego działania jest planowanie dostaw. Doświadczona firma, którą bez wątpienia jest TUR TRANS GAPSA, nie tylko podejmuje się takiego zadania, ale również troszczy się o jego pełną realizację, dbając przy tym o optymalizacje kosztów, płynność ruchu jak i wiele innych czynników mających kluczowy wpływ na zlecone zamówienie. Transport międzynarodowy, chłodniczy czy krajowy są zadaniami opartymi na rozważnych decyzjach. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, badając wszystkie oczekiwania klienta i dobierając rozwiązania według potrzeb, bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu.

To złożony proces, którego każdy element ma wpływ na koszty całości procesu. Współpracując z naszymi klientami dbamy o to, by wszystkie procesy logistyczne zaplanować tak, by nie tylko zachować bezpieczeństwo i pełną kontrolę nad transportem, ale również minimalizować koszty przewozu towaru. Nasi doświadczeni kierowcy oraz nowy tabor pozwalają nam na bardzo szybki transfer Państwa ładunków, przybliżony czas realizacji zamówienia z Warszawy do Madrytu zajmuje nam 48h.

magazynowanie

Wychodząc naprzeciw potrzebom swoich klientów zajmujemy się również magazynowaniem towarów.
Nasz magazyn daje ogromne możliwości dystrybucyjne ze względu na swoje korzystne umiejscowienie w centralnej części Polski (woj. wielkopolskie). Świadczymy pełny zakres usług związanych z magazynowaniem – załadunek, rozładunek, sprawdzanie ilości towaru.

Magazyn firmy TUR TRANS GAPSA to nowoczesny obiekt klasy A  z możliwością wysokiego składowania. Posiadamy wszystkie możliwe certyfikaty uprawniające do składowania towarów spożywczych i przemysłowych.

Magazyn jest dozorowany 24h/dobę. Na terenie obiektu zainstalowany jest monitoring oraz alarm. To wszystko sprawia, że towary, które Państwo nam powierzą są ZAWSZE BEZPIECZNE.